50M High Quality Neon LED Strip Light NE-5050-60P-230V IP65 3000K
Regular Price: QAR480.00
Special Price QAR450.00
(In stock)
SAVE6%
Previous
10M Belt Lights / Festoon Lights Amber - E27 Bulb
Previous
5M LED LV-COB-384P Strip Light DC24V IP20 (3000K) 10W/M
Availability: 194 In stock
Regular Price: QAR480.00
Special Price QAR450.00
For Special Discounts or Bulk Orders Just ping us on Whatsapp.
Whatsapp us now (+97433313236)
Free Shipping On This Item
Order Today and It will be shipped with in 3 Business Days
During Sale period delivery may take 4 to 5 Business Days
(*) Please check the Shipping Terms & Conditions
WE ACCEPT
Additional Information
DETAILS
SKU 194SL21
Item Category LED Strip Light
Model No NE-5050-60P-230V
IP Rating IP65
Color White
Length (cm) 50 Meter
Height (cm) .
Base Material PVC
Bulb Base Type LED
Bulb Included Yes
No of Bulbs 60 / M
Power 8W / M
Color Temperature 3000K
Color Temperature Range 3000-3500K
Voltage AC 230V